اسامی تیم ملی کاراته بزرگسالان و امید بانوان برای حضور در رقابتهای آسیایی قزاقستان

کاراته کاهای تیم ملی بزرگسالان و امید بانوان برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا مشخص شدند.

 

به گزارش : روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ،  رقابتهای انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان و امید بانوان  روز(جمعه ۵ خرداد ماه) در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد تا ترکیب این تیم ها در بخش کومیته انفرادی برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا مشخص گردد.
در تیم بزرگسالان، در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم فاطمه چالاکی با دو برد و یک باخت، در وزن منهای ۶۱ کیلوگرم رزیتا علیپور با یک تساوی و یک برد، مبینا کاویانی در وزن منفی ۶۸ کیلو گرم با دو برد، محدثه آقایی قهرمان نام آشنای کرمانشاهی در وزن مثبت ۶۸ کیلو گرم با چهار برد حضور خود را تثبیت کرد، نسرین دوستی در وزن ۵۰- کیلوگرم به دلیل کسب مدال طلا در بازیهای کشورهای اسلامی بدون شرکت در رقابت انتخابی برای رقابتهای قهرمانی آسیا فیکس شد.

در تیم امید نیز، در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمن یار با دو برد، در وزن ۵۵- کیلوگرم آویشن باقری با دو برد، یک باخت و یک مساوی، در وزن ۶۱- کیلوگرم فاطمه طرازپور با دو برد، در وزن ۶۸-کیلوگرم شقایق واحدی با دو برد، در وزن ۶۸+ کیلوگرم شبنم واحدی با دو برد جواز شرکت در رقابتهای قهرمانی آسیا را بدست آوردند. این رقابتها اواخر تیرماه در قزاقستان برگزار می شود.
کادر فنی تیم ملی در خصوص نحوه انتخاب نفرات برای کومیته تیمی به زودی تصمیم گیری و اعلام خواهد کرد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *