افتتاحیه مدرسه تنیس در راستای غنی سازی اوقات فراغت و استعدادیابی

به گزارش : روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

مراسم افتتاحیه مدرسه تنیس خاکی با حضور ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه  جناب آقای بابا ملکی ، ریاست هیات تنیس دکتر زرندی ، دیگر عزیزان در کادر اجرای هیات و والدین ورزشکاران  در مورخه ۹۵/۰۴/۰۱ در سالن تنیس خاکی برگزار گردید  .

نگاهی به جزئیات زمین و تور  تنیس خاکی

زمین تنیس، سطحی مستطیلی و سفت (سخت) یا ترکیبات معلق ساخته می‌شود. زمین تنیس ۲۳×۷۷ متر(۷۸ فوت) طول و ۸×۲۳ متر(۲۷ فوت) عرض برای رقابت‌های تک‌نفره و ۱۰.۹۷ متر(۳۶ فوت) برای دونفره است. فضای افزوده‌ای در پیرامون است دارای یک تور پست که در طول مرکز کشیده شده‌است.
تنیس بر روی سطح تخت مستطیلی بازی می‌شود که معمولا از چمن، خاک رس، بتن(زمین‌های زمین برای دسترسی بازیکنان به توبهای اوت شده به عرض ۶۰ فوت و طول ۱۲۰ فوت نیاز است. تور در عرض کامل زمین کشیده شده، به موازات زمین و آن را به دو نیمه مساوی تقسیم می‌کند. تور ۳ فوت و ۶ اینج (۱٫۰۷ متر) در گوشه‌ها (پست ها) و ۳ اینچ (۹۱۴ میلیمتر) در مرکز ارتفاع دارد.

افتتاح مدرسه تنیس خاکی در  راستای غنی سازی اوقات فراغت و طرح استعداد یابی در ترم تابستان توسط هیات تنیس شهر کرمانشاه برگزار گردید.

در مراسم افتتاحیه جناب آقای بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان از حضور خانواده های حاضر در سالن تشکر و قدردانی نمود و هدف اصلی از برگزاری مراسم را غنی سازی اوقات فراغت فرزندان در ایام تابستان با رشته مهیج ، پر شور و نشاط تنیس عنوان کرد

کانال رسمی تلکرام اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه لطفاً برای عضویت اینجا رو کلیک نمائید

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *