اولین جلسه هم فکری و هم اندیشی هیات دوومیدانی شهرستان کرمانشاه

جلسه هم اندیشی،هم فکری و تقدیراز معلمین استعدادیاب و معرفی تعدادی از کمیته های هیات دومیدانی شهر کرمانشاه

جلسه استعدادیابی و تقدیر از حدود ۳۰ مربی دو و میدانی استعدادیاب زن و مرد در سالن شهید هادیان در مورخ ۱۹ دیماه سال ۱۳۹۵ با حضور مسؤولان و اهالی این رشته ورزشی برگزار شد و مشکلات، نقاط قوت و راه‌کارهای توسعه این حوزه مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ضمن خیر مقدم به حاضرین در این جلسه مهمترین عنصر در اتحاد یک هیات را پرهیز از هرگونه حاشیه بیان کرد ، که خوشبختانه کادر هیات دومیدانی با خویشتن داری فضایی خوبی را به وجود آورده است
در این جلسه مصطفی بابا ملکی شهر کرمانشاه را پیشانی ورزش استان دانست .

مصطفی باباملکی با اشاره به اینکه در بحث استعدادیابی در مدارس کرمانشاه کارهای خوبی انجام شده است، عنوان کرد: مجموع دوومیدانی را یک مجموعه قهرمانی و همگانی دانست و افزود  ارتباط با مدارس از طریق اداره کل آموزش و پرورش استعدادهای بسیار زیادی را می توان کشف نمود آن هم از رده سنی پایه و پایین .

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه  فضاهای ورزشی بسیار مناسبی در سطح شهر کرمانشاه داریم که این اداره با پیگیری و رایزنی با ارگانهای زیربط این فضا را برای قهرمانان و ورزشکاران به وجود آورده که به راحتی و بدونه دغدغه به تمرینات خود بپردازند. و از کسانی که از اول در راستای توسعه رشته ورزشی دوومیدانی در بخش آقایان و بانوان در کرمانشاه قدم برداشته‌اند، قدردانی کرد.

شایان ذکر است : این جلسه با حضور مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهر کرمانشاه ،محمد روشن‌زاده مسئول کمیته مربیان هیات دومیدانی ، حسین امیری رئیس هیات دوومیدانی شهرستان کرمانشاه ، مهندس کومه مسئول سازمان امور پارکهای شهر کرمانشاه و پیشکسوتان ، مربیان ، قهرمانان برگزار شد.

در پایان مراسم : از سوی هیات دوومیدانی شهرستان کرمانشاه به پاس تشکر و قدردانی از زحمات عزیزان در برگزاری طرح استعدادیابی دوومیدانی ، توسط مصطفی باباملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه و دیگر مسئولین لوح سپاس اهدا شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *