برگزاری یکدوره کلاس مربیگری درجه ۳ سپک تاکرا زیر نظر فدراسیون انجمنهای ورزشی و انجمن سپک تاکرا کشور به میزبانی شهر کرمانشاه

برگزاری یکدوره کلاس مربیگری درجه ۳ سپک تاکرا زیر نظر فدراسیون انجمنهای ورزشی و انجمن سپک تاکرا کشور به میزبانی شهر کرمانشاه
رضا رستمی مدرس فدراسیون در گفتگو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه گفت : برگزاری کلاس مربیگری درجه ۳ سپک تاکرا در راستای تعلیم و تربیت مربیان فعال و علاقمند به این رشته از تاریخ ۱۰ اسفند ماه سال جاری به مدت ۳ روز با حضور ۲۵ نفر در دو بخش آقایان و بانوان در مجموعه امام خمینی (ره) در حال برگزاریست .

وی در خصوص نحوه برگزاری این دوره از کلاسها بیان داشت: کلاس مربیگری سپک تاکرا به دو صورت ( تئوری و عملی ) برگزار میشود . بخش بانوان به مدرسی سرکار خانم رویا جفری و در بخش آقایان مدرسی به عهد خودم میباشد. این دوره از کلاسها طبق قوانین و مقرارات فدراسیون جهانی به مربیان آموزش داده خواهد شد.

رستمی افزود : کلاس مربیگری به همت واحد آموزش اداره کل ورزش و جوانان استان و هیئت انجمنهای ورزشی برگزار میشود و در پایان به نفراتی که در آزمون نمره قبولی را اخذ نمایند حکم مربیگری درجه ۳ از سوی فدراسیون انجمنهای ورزشی دریافت خواهد نمود.

شایان ذکر است : حضور قهرمانان نامی سپک تاکرا همچون آقایان: مهرداد جعفری ، محمد صفایی و پدرام خداداده نشان از اهمیت بالای این دوره از کلاسها میباشد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *