تبریک رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به مدیر روابط عمومی به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات

مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه  طی پیامی روز روابط عمومی و ارتباطات را به مدیر  روابط عمومی تبریک گفت.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

متن این پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای مهدی حشمتی
مدیر محترم روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

سلام علیکم

روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان داشته و به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.
امروزه، روابط عمومی ها به عنوان عناصر قوی در ارزیابی و تقویت برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانها تلقی می گردندو سازمانهای پیشرو، روابط عمومی را به عنوان کانون تفکر می نگرند و آنچه واضح و مبرهن است، هنر روابط عمومی یافتن رمز نفوذ در دلهاست و به بیان صریح تر، روابط عمومی ها به عنوان مغز هر سازمان می باشد.
بدینوسیله ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ارتباطات و روابط عمومی را به شما مدیر حاذق در این عرصه مهم  تبریک گفته و امیدوارم که همچون گذشته در انجام وظایف خطیر خود در اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه موفق و پیروز باشید.

مصطفی باباملکی
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *