ترکیب ملی پوشان کشورمان برای حضور در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ مشخص شد.

ترکیب ملی‌پوشان کشورمان برای حضور در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ که از ۳ تیرماه به مدت ۷ روز در “موجو” کره‌جنوبی برگزار می‌شود، مشخص شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به نقل از فدراسیون تکواندو  رئیس سازمان تیم‌های ملی، ملی‌پوشان کشورمان را برای شرکت در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهانی کره جنوبی – ۲۰۱۷ معرفی کرد.

بدین ترتیب و با اعلام آرش فرهادیان، آرمین هادی پور در وزن ۵۴- کیلوگرم، فرزان عاشورزاده در وزن ۵۸- کیلوگرم، میرهاشم حسینی در وزن ۶۳- کیلوگرم، ابوالفضل یعقوبی در وزن ۶۸- کیلوگرم، مسعود حجی زواره در وزن ۷۴- کیلوگرم، پوریا عرفانیان در وزن ۸۰- کیلوگرم، سعید رجبی در وزن ۸۷- کیلوگرم و سجاد مردانی در وزن ۸۷+ کیلوگرم،‌ نمایندگان ایران در مسابقات قهرمانی جهان خواهند بود که از سوم تیرماه به مصاف حریفانشان می‌روند.

هدایت این تیم برعهده «مهدی بی باک» به عنوان سرمربی و «علیرضا نصرآزادانی» و «هادی افشار» به عنوان مربی است.

این رقابت‌ها که مهمترین رویداد پیش روی ملی پوشان کشورمان است، دارای امتیاز ۱۲ است و به نفر اول ۱۲۰ امتیاز، نفر دوم ۷۲ امتیاز و نفرات سوم ۴۳٫۲۰ امتیاز در راستای کسب سهمیه المپیک تعلق خواهد گرفت.

بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان (G12)، سوم تا نهم تیرماه سال‌جاری در ۸ وزن، به میزبانی “موجو” کره‌جنوبی برگزار می شود.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *