تمام تلاشم برای حضور در المپیک ۲۰۲۰ است

 

به گزارش: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

 علی اجاقی قهرمان کرمانشاهی  ملی پوش تیم ملی کانوکانادایی با اشاره به کسب مدال نقره در مسابقات کاپ ۳ جهانی در کشور پرتغال اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال المپیک قرار داریم و مسابقات قهرمانی جهان بزرگسالان برگزار نمی شود، مسابقات کاپ اهمیت بالایی پیدا می کند و کسب مدال در این رقابت ها بسیار مهم است.
علی اجاقی افزود: من و عادل مجللی در لیگ توانستیم رکورد خوبی ثبت کنیم و مربی نیز به ما اعتماد کرد و در مسافت ۲۰۰ متر با اینکه عادل از کاپ ۱ در اروپا بودیم و مدتی ما نتواستیم با هم تمرین کنیم و فقط زمان کوتاهی که ما به پرتغال اعزام شدیم تمرین دونفره داشتیم اما خوب هماهنگ شدیم و تایم خوبی ثبت کردیم.
وی در خصوص کسب مدال نقره اظهار داشت: می توانستیم مدال طلا هم کسب کنیم اما به هر حال در ۲۰۰ متر فاصله ها بسیار کم است ضمن اینکه بهترین های جهان در مسابقه حضور داشتند. البته اگر بیشتر تمرین کنیم و هماهنگ تر شویم نتیجه بهتر هم می توانیم بگیریم.
این ملی پوش تیم ملی کانو ادامه داد: در مسابقات کاپ در کانوی دونفره ۱۰۰۰ متر نیز به همراه کیا اسکندانی مسابقه دادیم. پس از صعود به فینال  این ماده هشتم شدیم که البته نتیجه بسیار خوبی است چون قبلا ما نمی توانستیم با این کشورها حتی رقابت کنیم اما الان به فینال صعود کردیم و در باد مخالف رکورد خیلی خوبی ثبت کردیم.
اجاقی در پایان تصریح کرد: البته نگاهم رو به جلو است و برای مسابقات پیش رو آماده می شوم. حالا که موفق به مدال کاپ جهانی شدم می خواهم این راه را ادامه دهم و در مسابقات قهرمانی جهان و انتخابی المپیک نیز موفقیت های ارزشمندی بدست آورم. در واقع نگاه اصلی ام به المپیک ۲۰۲۰ است
کانال رسمی تلکرام اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه لطفاً برای عضویت اینجا رو کلیک نمائید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *