: جلسه هم برگزار شد اندیشی منطقه ۴ هندبال کشور در کرمانشاه

به گزارش: روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

جلسه هم اندیشی و مراسم افطاری هیات هندبال استان کرمانشاه با حضور جمعی از پیشکسوتان، مسئولین اجرایی هیات استان، رئیس کمیسیون ورزش شورای شهر، تنی چند از اعضای کمیسیون نماینده مردمی در مجلس، نماینده صدا و سیما، خیرین ورزش، رییس و نایب رییس اداره ورزش و جوانان شهر کرمانشاه حول محور بررسی راهکارهای پیشرفت هندبال استان و جذب مشارکت های بیشتر مردمی در سال ۹۵ برگزار شد.

همچنین جلسه هم اندیشی منطقه ۴ کشور شامل استانهای کرمانشاه، کردستان، لرستان و همدان با حضور روسای هیاتهای چهار استان در محل هیات هندبال استان کرمانشاه برگزار گردید و نتایج زیر با استفاده از خرد جمعی و بررسی امکانات موجود در منطقه مورد توافق همه اعضا قرار گرفت.

۱سهمیه هر استان در هر رده سنی در بخش زنان و مردان جهت شرکت در مسابقات منطقه، ۲ تیم می باشد و مسابقات منطقه به سقف ۸ تیم در هر رده برگزار می شود.
۲در صورت عدم حضور تیمی از هر استان، میزبان با رعایت ضوابط میتواند تا سقف ۸ تیم شرکت کننده داشته باشد.
۳تیمها از پرداخت ورودی معاف می باشند.
۴هر استان میزبان یک تیم در بخش زنان و یک تیم در بخش مردان باشد و بر اساس توافق روسای هیاتها استانهای میزبان مسابقات در رده های سنی و به تفکیک زنان و مردان مشخص گردید.
۵پرداخت حق الزحمه داوران و کادر اجرایی بر اساس پایه منطقه ای بر عهده میزبان می باشد.
۶مسابقات بر اساس تقویم اجرایی فدراسیون زمانبندی گردید.
۷–  کلیه مکاتبات مربوط به کلاسهای داوری و مربیگری از طرف مدیریت منطقه صورت پذیرد.
۸کلاسهای آموزشی، توجیهی  در بخش داوری و مربیگری تا حد ممکن با استفاده از نیروهای منطقه بصورت استانی و با اطلاع فدراسیون برگزار گردد.
۹روسای هیاتهای منطقه اسامی و مشخصات  داوران فعال خود را تا یک هفته بعد به منطقه اعلام تا در مسابقات داخلی منطقه از آنان استفاده گردد.
١٠در مسابقات منطقه ای از بازیکنان غیر بومی منطقه استفاده نگردد.

کانال رسمی تلکرام اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه لطفاً برای عضویت اینجا رو کلیک نمائید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *