حجی‌زواره نخستین نماینده ایران در باکو

برنامه رقابت‌های فینال گرندپری تکواندو در سال ۲۰۱۶ که از ۱۹ آذرماه به مدت دو روز به میزبانی «باکو» آذربایجان برگزار می‌شود، اعلام شد و آرمین هادی‌پور و مسعود حجی زواره قهرمان با اخلاق کرمانشاهی  اولین نمایندگان ایران در این پیکارها هستند.

به گزارش :روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهر کرمانشاه مسابقات فینال گرندپری در سال ۲۰۱۶ با حضور ۱۶ تکواندوکار (هر وزن دو نماینده) بر اساس آخرین رنکینگ اعلام شده در ماه اکتبر در ۴ وزن ۵۸-، ۶۸-، ۸۰- و ۸۰+ کیلوگرمبه   مردان و ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان از روز جمعه (۱۹ آذرماه) به میزبانی شهر «باکو» آذربایجان آغاز خواهد شد.

 

براساس برنامه اعلام شده از سوی کمیته برگزاری، ورود و ثبت نام‌ تیم‌ها روز دوشنبه و سه شنبه (۱۵ و ۱۶ آذرماه) است و تکواندوکاران از روز سه شنبه (۱۶ آذرماه) به مدت ۳ روز تمرینات خود را در باکو پیگیری می کنند. جلسه و تمرین داوران، چهارشنبه و پنجشنبه (۱۷ و ۱۸ آذرماه) خواهد بود و جلسه سرپرستان تیم‌ها و قرعه کشی نیز از ساعت ۱۴ تا ۱۶ روز چهارشنبه (۱۷ آذرماه) برگزار می‌شود.

 

این رقابت‌ها از روز جمعه (۱۹ آذرماه) آغاز می‌شود و در روز نخست این مبارزات هوگوپوشان اوزان ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان و ۴۹- و ۶۷- به مصاف یکدیگر می‌روند که آرمین هادی‌پور و مسعود حجی زواره نمایندگان کشورمان در این روز هستند.

 

در دومین روز این مسابقات، روز شنبه (۲۰ آذرماه)، تکواندوکاران ۴ وزن ۶۸- و ۸۰+ کیلوگرم مردان و ۵۷- و ۶۷+ کیلوگرم زنان رقابت می‌کنند که بهنام اسبقی، ابوالفضل یعقوبی و سجاد مردانی بعنوان نمایندگان ایران مبارزه می‌کنند.

 

مسابقات از ساعت ۱۰:۳۰ صبح(به وقت تهران) آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۰:۵۰ ادامه خواهد داشت و مراسم اهدای مدال نیز بعد از برگزاری مسابقات فینال در همان روز انجام می‌شود.

 

مسابقات فینال گرندپری G۸ است و به دارندگان مدال طلا، نقره و برنز به ترتیب ۸۰، ۴۸ و ۲۸,۸ امتیاز تعلق می‌گیرد.

 

تیم‌ملی تکواندوی ایران در فینال گرند پری سال ۲۰۱۵ موفق به کسب یک مدال طلا (سجاد مردانی)، ‌یک مدال نقره (فرزان عاشورزاده) و یک مدال برنز (مسعود حجی‌زواره) شد.

کانال رسمی تلکرام اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه لطفاً برای عضویت اینجا رو کلیک نمائید

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *