حضور شش ورزشکار و یک مربی کرمانشاهی در مسابقات جام جهانی کاراته وان به میزبانی دبی

سومین دوره لیگ جهانی در حالی از روز جمعه به میزبانی دبی برگزار می شود که تاکنون ۸۹۲ ورزشکار برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کرده اند و به مدت ۳ روز رو در روی هم قرار می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

طبق اعلام کمیته برگزاری سومین دوره لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۱۷ موسوم به کاراته وان که در دبی امارات برگزار خواهد شد، تا بدین لحظه ۸۹۲ کاراته‌کا از ۷۷ کشور جهان در دو بخش کاتا و کومیته و در دو گروه زنان و مردان از روز جمعه (۱۱ فروردین ماه) به مدت ۳ روز باهم پیکار می‌کنند.
جمعه (۱۱ فروردین ماه) و در اولین روز این مسابقات، پیکارهای مقدماتی و مرحله رپه‌شارژ ورزشکاران بخش کاتای انفرادی و تیمی (زنان و مردان) و مبارزات کومیته‌روهای وزن ۶۰- و ۶۷- کیلوگرم مردان و ۵۰- کیلوگرم زنان برگزار می‌شود و در دومین روز این مسابقات (شنبه – ۱۲ فروردین ماه) کومیته‌‌کاهای اوزان ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم زنان و ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم مردان، پیکارهای مقدماتی و رپه‌شارژ را انجام خواهند داد.
دو روز اول این مسابقات، مبارزات از ساعت ۹ تا ۲۱:۳۰ به وقت دبی پیگیری می‌شود.
اما در روز پایانی این دوره از مسابقات که روز یکشنبه (۱۳ فروردین ماه) است. رقابت‌ها برای کسب نشان برنز از ساعت ۱۰ تا ۱۳:۳۰ انجام می‌شود و پس از وقفه‌ای نیم ساعته فینالیست‌های دومین دوره لیگ جهانی کاراته در سال ۲۰۱۷، برای ایستادن برروی سکوی قهرمانی از ساعت ۱۴ تا ۱۶:۳۰ رو در روی هم قرار خواهند گرفت.
تیم ملی کاراته زنان و مردان کشورمان هم به منظور آمادگی بیشتری برای شرکت در چهارمین دوره بازیهای کشورهای اسلامی، در این دوره از مسابقات حضور دارند و صبح امروز (چهارشنبه) عازم محل برگزاری سومین دوره لیگ جهانی کاراته شدند.
کاراته‌کاهای ایرانی در اولین دوره لیگ جهانی در سال ۲۰۱۷، موفق به کسب ۲ مدال طلا (طراوت خاکسار و سجاد گنج زاده) و ۲ مدال برنز (ذبیح اله پورشیب و سامان حیدری) در تاتامی پاریس شدند و در دومین دوره این مسابقات که به میزبانی روتردام هلند انجام شد، توسط ابراهیم حسن بیگی، ذبیح اله پورشیب و سجاد گنج زاده ۳ مدال برنز دشت کردند.
شایان ذکر است : ورزشکاران کرمانشاهی اعزامی به این دوره از رقابتها به شرح ذیل میباشد.
بخش مردان ( میعاد یاری ۶۰ – ، سعید احمدی ۶۷ – ، هامون درفشی پور ۶۷ – ، سامان حیدری ۶۸ + )

بخش بانوان (بهنوش نجفی ۶۸ – ، محدثه آقایی ۶۸ + )
سرکار خانم پگاه زنگنه  به عنوان مربی تیم ملی کاراته ایران در معیت تیم خواهد بود.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *