دومین نشست‌ «جستار قلم» با موضوع پاتوق های فرهنگی در کرمانشاه برگزار شد

مشروح خبر :

دومین سلسله نشست‌های «جستار قلم» با موضوع پاتوق های فرهنگی  با حضور پیشکسوتان ورزشی، شاعران و ورزشکاران جوان برگزار شد.

 

به گزارش : روابط عمومی ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

، دومین سلسله نشست‌های جستار قلم با موضوع پاتوق های فرهنگی  با حضور پیشکسوتان ورزشی، شاعران و ورزشکاران جوان پیش از ظهر روز سه شنبه ۷ دی ماه سال ۱۳۹۵ در سالن اجتماعات ولیعصر عج برگزار شد.

جستار قلم برنامه فرهنگی است که از سوی واحد فرهنگی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه  در کشف استعدادهای ورزشکاران ۱۸ تا ۲۹ ساله در زمینه شعر، موسیقی، نقاشی، خوشنویسی برگزار می‌شود.

از سوی این اداره پاتوق‌های فرهنگی برای پیشکسوتان ورزشی که در زمینه هنر فعالیت دارند در راستای آموزش شاگردان خود در زمینه شعر، موسیقی، خوشنویسی، نقاشی و…. دایر می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در این نشست، گفت: اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه خارج از فعالیت‌های ورزشی و قهرمانی در حوزهای  فرهنگی و هنری نیز برنامهای متعددی در دستور کار خود دارد..

مصطفی باملکی گفت: جوانان در کنار پیشکسوتان ورزشی با انجام فعالیت‌های ورزشی رشد معنوی دارند و در عرصه‌های ورزشی پاسدار فرهنگ غنی ایران اسلامی هستند.

درپایان از پیشکسوت ورزشی و هنری آقایان دکتر رادفر ، صادقی بروجردی ، یدالله نوری  ، صالحی ، امیر توکلی و سهیل زمانی توسط مهندس قبادی معاونت محترم برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری و ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه تقدیر شد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *