رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دانشجویان جهان ترکیه

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی دانشجویان جهان ترکیه

سرمستی، رضا افضلی دلاور مرد کرمانشاهی و محمدی طلایی شدند حیدری به مدال برنز دست یافت
در روز نخست از دوازدهمین دوره رقابتهای کشتی قهرمانی دانشجویان جهان آزادکاران کشورمان صاحب سه مدال طلا و یک مدال برنز شدند.

 

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

روزسه شنبه چهارم آبان ماه و در اولین روز از رقابتهای کشتی قهرمانی دانشجویان جهان در کروم ترکیه، نمایندگان ایران در چهار وزن در کشتی آزاد به روی تشک رفتند که حاصل تلاش نمایندگان ایران در این روز کسب ۳ مدال طلا و یک برنز بود.

در وزن ۵۷ کیلوگرم یونس سرمستی در دور اول استیون تاکاهاشی از کانادا را با نتیجه ۱۶ بر ۱۰ شکست داد. وی در دور بعد نیز مقابل ماکسیم اگروکچین از روسیه به برتری رسید و با شکست والنتین سیمتز از آلمان در دیدار سرگروهی راهی رقابت فینال شد. سرمستی در دیدار پایانی احمت پکر از ترکیه را با ضربه فنی شکست داد و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۶۵ کیلوگرم میثم حیدری پس از استراحت در دور اول در دور دوم مقابل میرجان آشیروف از قرقیزستان شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد. وی در این دیدار مقابل سرگلی بابسزکی از مجارستان با نتیجه ده بر صفر به برتری رسید و صاحب مدال برنز شد.

در وزن ۷۴ کیلوگرم، رضا افضلی قهرمان کرمانشاهی در دور اول مقابل نوری تیمور از ترکیه به پیروزی رسید وی دور دوم هنری سلنیوس از فنلاند را شکست داد و در مرحله نیمه نهایی نیز با شکست بولات ساکایف از قرقیزستان به دیدار فینال راه یافت. افضلی در این دیدار مقابل امیل برنارسزیک از لهستان با ضربه فنی به پیروزی رسید و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۹۷ کیلوگرم امیر محمدی در دور اول مقابل الکساندر هوشتین از بلاروس به پیروزی رسید وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی نیز با ضربه فنی از سد ایگور اولار از مولداوی گذشت و راهی دیدار فینال شد. محمدی در این دیدار برابر گورام چرتکویف از روسیه به برتری رسید و قهرمان شد. امروز در مسابقات چهار وزن دوم و پایانی مهران نصیری در وزن ۶۱ کیلوگرم، حامد رشیدی در وزن ۷۰ کیلوگرم، محمد جواد ابراهیمی در وزن ۸۶ کیلوگرم و سید رضا موسوی در وزن ۱۲۵ کیلوگرم به مصاف رقبای خود می روند.

کانال رسمی تلکرام اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه لطفاً برای عضویت اینجا رو کلیک نمائید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *