محدثه آقایی: با برتری برابر عباسعلی خودم را به همه ثابت کردم

محدثه آقایی : با برتری برابر عباسعلی خودم را به همه ثابت کردم

ملی پوش وزن ۶۸+ کیلوگرم بانوان قهرمان ارزنده کرمانشاهی درباره آخرین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان بیان کرد: خوشبختانه توانستم با شکست عباسعلی خود را به همه ثابت کنم.
به گزارش “روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ”  آخرین مرحله از انتخابی تیم ملی کاراته بانوان روز گذشته(جمعه) برگزار شد و محدثه آقایی با شکست حمیده عباسعلی خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا فیکس کرد. رقابت های کاراته قهرمانی آسیا تیر ماه سال جاری در قزاقستان برگزار خواهد شد.

محدثه آقایی در گفت و گو با ایسنا درباره آخرین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا اظهار کرد: حمیده عباسعلی با آمادگی کامل و رفع آسیب دیدگی، فقط در انتخابی نهایی حضور داشت و خوشبختانه توانستم این بازیکن را که قدرت کاراته ایران بود را با دو برد با اقتدار شکست دهم و خود را به همه ثابت کنم که در این وزن حرف برای گفتن دارم.

ملی پوش وزن ۶۸+ کیلوگرم کاراته بانوان در ادامه افزود: با چهار برد مقابل عباسعلی و برزگر به عنوان نفر فیکس تیم ملی، جواز حضور در مسابقات قهرمانی آسیا قزاقستان را به دست آوردم.

آقایی با بیان اینکه برای کسب مدال به قزاقستان خواهد رفت، ادامه داد: با وجود المپیکی شدن کاراته تمام کشور ها بر روی بازیکنان خود زمان گذاشته اند و کاراته قدرتمند تر شده است، خداراشکر که من به عنوان نماینده ایران عازم قزاقستان هستم و تمام تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم خودم را ثابت کنم و مدال کسب کنم. تمام تلاش خود را برای سکوی نخست به کار خواهم بست.

او درباره مسابقات بازیهای همبستگی اسلامی باکو نیز تصریح کرد: سطح مسابقات باکو بالا بود چرا که همه حریفان جهانی در آن حضور داشتند و توانستم در نخستین حضورم در تیم بزرگسالان مدال کسب کنم.

محدثه آقایی در پایان بیان کرد: از کادرفنی تیم ملی برای تمام زحماتی که کشیده‌اند، تشکر می کنم و دست پدر و مادرم را می‌بوسم که برای من بسیار تلاش کردند تا من به این مرحله برسم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *