مراسم تقدیر از روسا و نواب هیات ورزشی شهرستان کرمانشاه برگزار شد

به گزارش : روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

همزمان با فرا رسیدن مبعث رسول اکرم (ص) مراسم تقدیر از روسا و نواب هیات ورزشی شهرستان کرمانشاه در شامگاه روز یکشنبه سوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۶ در سالن آمفی تئاتر بانک صادرات واقع در میدان شاهد شهرک الهیه کرمانشاه با حضور ارسلان حسینی مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه ،مصطفی بابا ملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، دکتر خانی معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری ، مهندس قبادی معاونت برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری ، مهندس افراز رئیس شرکت گاز شهرستان کرمانشاه ، مهندس ابراهیمی راد رئیس اداری آفا شهرستان کرمانشاه ، روسا و نواب هیات های ورزشی شهرستان کرمانشاه برگزار شد.
در ابتدا آیاتی از کلام الله مجید با صوت دلنشین توسط مداح اهل بیت کربلایی ساسان اکبری تلاوت و شور معنوی خاصی در مجلس ایجاد کرد.

خیر مقدم توسط ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به حاضرین در مراسم و تقدیر و تشکر از زحمات روسا و نواب هیاتهای ورزشی در سال گذشته و تاکید برای تلاش و کوشش مضاعف در سال جدید از بیانات ایشان بود.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان کرمانشاه در سخنان خود اظهار داشت :هیات های ورزشی شهرستان کرمانشاه که سالنهای ورزشی را در اختیار دارند وظیفه اصلی تامین و نگهداری از این اماکن به نحوه احسن را عهدار میباشند.

در پایان مراسم توسط مسئولین ارشد ورزش استان و شهرستان کرمانشاه به پاس زحمات روسا و نواب هیات های ورزشی با اهدا لوح و کارت هدیه قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *