مسابقات رنکینگ کشوری و انتخابی تیم ملی بدمینتون در زنجان به پایان رسید

 رقابت های رنکینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بدمینتون ‘یادواره شهدای هفت تیر’ مردان بزرگسال روز /چهارشنبه ۱۴ تیر ماه ۹۶ / به میزبانی استان زنجان با قهرمانی صدرا صادقی از کرمانشاه به پایان رسید.

 

فرشاد بشیری رئیس هیات بدمینتون استان کرمانشاه  گفت: این پیکارها به مناسبت گرامیداشت شهدای ورزش بدمینتون زنجان و تا ۱۵ تیر جاری در محل آکادمی بین المللی بدمینتون زنجان واقع در اراضی پائین کوه انجام گردید. و استان های مختلف ایران براساس سهمیه در نظر گرفته شده از سوی فدراسیون حضور یافته اند.

فرشاد بشیری در گفتگو با روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه با بیان اینکه این مسابقات به صورت انفرادی و ۲ نفره ( دوبل) برگزار شد، افزود: ۱۲۴ بدمینتون باز از ۲۶ استان ایران در این مسابقات در ۲ نوبت صبح و بعدازظهر به رقابت با یکدیگر پرداختند.
وی بیان داشت: هر استان همراه یک مربی و سرپرست در مسابقات بدمینتون رنکینگ کشوری زنجان شرکت داشتند که در پایان بخش دونفره (دوبل) این مسابقات و پس از انجام ۳۹ بازی آقایان صدرا صادقی از کرمانشاه و عرفان جوینده از گیلان مؤفق شدند مقام اول را کسب کنند.
ریاست هیات بدمینتون استان کرمانشاه در پایان سخنانش اظهار داشت: اینجانب به سهم خودم ، ضمنِ عرضِ تبریک به آقای صدرا صادقی این مؤفقیت را در روزهایِ آغازینِ شروع به کار هیئت جدید را به فال نیک گرفته و برای ایشان و جامعه بدمینتون از خداوند بزرگ و منان استمرار توفیق در میدان های بزرگ ورزشی را آرزو و مسئلت می نمایم.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *