مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی به میزبانی ارومیه برگزار شد.

سیزدهمین دوره مسابقات کاراته جام وحدت و دوستی ملتها مرداد ماه امسال به میزبانی ارومیه و در سالن شش هزار نفری غدیر برگزارشد

 تیم های ژاپن، آمریکا، فرانسه، اندونزی، ترکیه، چین، قزاقستان، هنک کنگ، ماکائو، جمهوری آذربایجان، مالزی، عراق، کویت، دانمارک، سوئد، بلژیک، آلمان و هلند در این رقابتها حضور داشتند.
۹ برد بدون باخت؛ طلای کومیته تیمی برای کاراته کاهای ایران

مدال طلای کومیته تیمی سیزدهمین دوره مسابقات جام وحدت و دوستی به ملی پوشان کشورمان رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، در دومین روز مسابقات بین المللی وحدت و دوستی در ارومیه پیکارهای تیمی پیگیری شد که در نهایت تیم ایران با شکست حریفان خود موفق شد مدال طلای این دوره از رقابتها را از آن خود کند.
تیم ایران در نخستین مبارزه با حساب ۳ برصفر از سد تیم جمهوری آذربایجان ب گذشت. ابراهیم حسن بیگی، بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری مردان پیروز ایران در نخستین گام بودند.
در پیکار دوم تیم ایران با نتیجه مشابه مبارزه اول تیم ترکیه را شکست داد. ذبیح اله پورشیب، سامان حیدری و سجاد گنج زاده نفراتی بودند که در ترکیب تیم قرار داشتند و با برد تاتامی را ترک کردند.
در فینال ملی پوشان کشورمان به مصاف تیم جمهوری آذربایجان الف رفتند که این بازی نیز با حساب ۳ بر صفر به پایان رسید. ذبیح اله پورشیب، مهدی خدابخشی و بهمن عسگری نفرات پیروز در فینال بودند.
تیم ملی ترکیه و تیم آذربایجان ب مشترکاً بر سکوی سوم قرار گرفتند.

مقام های انفرادی توسط قهرمانان کرمانشاهی
مهدی خدابخشی مدال طلای وزن ٨۴- کیلوگرم ، احسان حیدری مدال نقره وزن ٨۴+کیلوگرم ، علی مسکینی مدال نقره وزن ۶۰_کیلوگرم  را از آن خود نمودند.

تیم کاراته آکادمی دال کرمانشاه با ۳ طلا  ۲نقره در مسابقات جام وحدت و دوستی ارومیه جایزه بزرگ توسط آقایان احسان حیدری و سامان حیدری و مهدی خدابخشی و علی مسکینی و مربیگری حمیدرضا فرهادی خوش درخشیدند.

 


 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *