میزبانی کرمانشاه در مسابقات لیگ دوچرخه سواری تریال (گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان)

جلال عزیزی رییس هیأت دوچرخه سواری استان کرمانشاه از میزبانی لیگ تریال باشگاه ها و هیأت های دوچرخه سواری کشور خبر داد.

وی افزود : آقایان صابر رحیمی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه و مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه برای برگزاری هرچه بهتر این میزبانی کمک های خوبی به هیأت نموده اند که از حسن توجهشان تقدیر و تشکر مینمائیم

عزیزی افزود : از سایر مسولین استان نیز انتظار می رود به این ورزش عنایت ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم با همکاری ادارات و رسانه های ورزشی دراین زمینه شاهد برگزاری میزبانی خوبی در شأن کرمانشاه و دوچرخه سواران ورزشکار باشیم.
عزیزی بیان داشت : فدراسیون دوچرخه سواری درنظر دارد اولین مرحله مسابقات لیگ دوچرخه سواری تریال باشگاههای کشور را از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۴ اسفند ماه سال جاری به مناسبت گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان و به میزبانی استان کرمانشاه برگزار نماید. به همین خاطر نیازمند حمایت بیشتر مسوولین هستیم.
جلال عزیزی گفت : علاقه مندان به شرکت در این مسابقات می توانند تا روز دوشنبه نهم اسفندماه آمادگی خود را اعلام نمایند و در صورت عدم اعلام آمادگی از حضور آنان در این رقابت ها جلوگیری به عمل خواهد آمد.
رییس هیأت دوچرخه سواری استان محل برگزاری مسابقات را سالن اسکیت مجموعه ورزشی حضرت امام خمینی (ره) عنوان کرد و نیز از حسن توجه آقای قمری ریاست فدراسیون دوچرخه سواری کشور به هیأت استان تشکر نمود.
وی در پایان مجدداً خواستار حمایت بیشتر مسوولین شد و دراین راستا گفت : جهت بهتر برگزار شدن این میزبانی
نیاز به حمایت مالی مدیران ورزش دوست ادارات ، سازمان ها و شرکت های خصوصی داریم

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *