پیام تبریک ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه به مناسبت ۱۷ مرداد روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

مصطفی بابا ملکی ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه در پیامی ۱۷ مرداد و روز خبرنگار را تبریک گفت.متن کامل پیام بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

ن و القلم و مایسطرون “و بدین سان قلم مقدس شد و مبارک؛ چرا که آیینه ارزش است و بینش و ترجمان هنر است و پیشرفت”

بی شک رشد و توسعه جامعه مدنی نیازمند عزم جدی خبرنگاران در آگاه سازی آحاد آن جامعه است. چرا که خبرنگاران، راهیان وادی آگاهی، آزادی و نیک اندیشان عرصه اطلاع رسانی هستند .

رسانه ها در شکل گیری و انتقال آرمان ها به شهروندان نقش بسزایی دارند و در عصر اطلاعات بسیاری از رویاها و پیشرفت های بشری در سایه این تعامل بروز و ظهور می نماید. در این بین مدیران، سردبیران رسانه ها و خبرنگاران، طلایه دار این همه شکوه در مسیر حرکت کاروان بشری به سمت دنیایی بهتر با مردمی آگاه تر هستند .

همت والای شما خبرنگاران در انعکاس اخبار و اطلاعات از یک سو و از سویی دیگر انعکاس مسائل و مشکلات مردم و واقعیت های زندگی اجتماعی و شفاف سازی و تنویر افکار عمومی، ارزشمند و ستودنی است.

بر خود وظیفه می دانم تلاش صادقانه روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان و شهرستان کرمانشاه ، دیگر خبرنگاران را در پوشش اخبار و رخدادهای مختلف شهرستان و کشور را ارج نهاده و در روز خبرنگار از تمامی فعالان عرصه قلم قدردانی نمایم. موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *