پیام حضور مردم در راهپیمایی روز قدس، پیام آزادی‌خواهی است

به گزارش : روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه

مراسم راهپیمایی روز قدس صبح روز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان راس ساعت ۱۱ از مسیر چهار راه مدرس به سمت مسجد جامع و از میدان آزادی به سمت مسجد جامع  برگزار خواهد شد منتظر حضور جامعه ورزش شهر کرمانشاه با البسه ورزشی در این مراسم خواهیم بود .

پیام جناب آقای مصطفی بابا ملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه : حضور جامعه ورزشی شهر کرمانشاه و مردم در راهپیمایی روز قدس، پیام آزادی‌خواهی است و مردم با حضور خود ، جنایات اسرائیل را محکوم خواهند کرد

وی افزود: مردم مسلمان جهان با این حرکت بر اسکتبار جهانی فائق می‌آیند و مردم دنیا متوجه می‌شوند که مسلمانان ایران مردمی آزادی طلب، صلح‌طلب و صمیمی دوست داشتنی بوده و به دنبال هم زیستی مسالمت آمیز با مردم سایر کشورهای جهان هستند.

بابا ملکی  با اشاره به جنایات صورت گرفته در شهر غزه خاطرنشان کرد: زمانی که تصاویر جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را دیدم، احساس بسیار بدی پیدا کردم و دلم از این همه شقاوت و دشمنی و رذلی و پستی گرفت ؛ نمی‌دانم این جنایت‌کاران چه فکری می‌کنند اما این ملت مظلوم واقع شدند و جهان باید یکصدا حمایت کنند از مظلومیت آنها و هرچه زودتر این مقوله را ختم کنند.

وی بیان کرد: یک بچه در خانواده ما اگر دستش خراش بر دارد، تمام خانواده ناراحت می‌شوند اما رژیم صهیونیستی خون این همه کودک بی پناه را ناجوانمردانه بر  روی زمین می ریزد و امیدوار هستم که ظالم ریشه‌کن شود.

بابا ملکی خاطرنشان کرد: امیدوار هستم که مردم سراسر جهان این جنایات را محکوم کرده و اجازه ندهند که این ظالمان به جنایات خود ادامه دهند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *