چهارمین دوره مسابقات لیگ باشگاه ها و دستجات برتر تنیس روی میز استان کرمانشاه در سال ۹۵ به پایان رسید

 چهارمین دوره مسابقات لیگ باشگاه ها و دستجات برتر تنیس روی میز استان کرمانشاه  در سال ۹۵ با برتری تیم شهید اسفنده در بخش آقایان و تیم دبستان غیر انتفاعی مهر در بخش بانوان به پایان رسید.
به گزارش روابط عموی اداره ورزش و جوانان شهر کرمانشاه

این دوره از رقابتها از تاریخ ۹۵/۱۲/۰۶ به مدت سه هفته متوالی در خانه پینگ پنگ استان به طول انجامید که در پایان در بخش آقایان تیم های شهید اسفنده ، شرکت GEWO و شاهین بترتیب مقام های اول تا سوم را کسب نمودند.

اما در بخش بانوان دبستان غیر انتفاعی مهر ، اتاق اصناف ، هیات ناشنوایان موفق به کسب عنوانهای اول تا سوم شدند.

مسابقات با حضور ۶۳ نفر از استانهای کرمانشاه ، ایلام ، همدان ، تهران ، سنندج به صورت تیمی در هفت دوره بر روی ۴ میز به رقابت با هم پرداختند.
سر داور مسابقات:  کیومرث محمدی

داوران: نرا روح الهی – فلورا یار محمدی – پروانه کرمی – مریم نفطچی – کبری سوری – خدیجه پایدار مهر – گلنار امیری – مریم نجفی

مراسم اهدا کاپ و حکم قهرمانی ، در بعداز ظهر روز جمعه ۲۰ اسفند ماه ۹۵ با حضور دکتر رحیمی معاونت محترم استانداری ، ارسلان حسینی مدیرکل محترم اداره ورزش و جوانان استان ، معاونت ایشان جلال عزیزی و مصطفی بابا ملکی ریاست محترم اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه ، اعضاء شورای شهر و مدیر کل محترم حج زیارت به تیم های برتر اهدا شد.

ارسلان حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در جمع حاضرین گفت : حضور خانم ندا شهسواری به عنوان تنها بانوی ایرانی در مسابقات المپیک باعث افتخار و نشان از ظرفیت بالای ورزشکاران کرمانشاهی در این رشته می باشد.

وی افزود: ظریفت و پتانسیل خوبی در رشته پینگ پنگ استان کرمانشاه داریم اما این ظرفیت احتیاج به حمایت وتوجه ی ویژه ای دارد.  درگفتگوی که با آقای قارداشی ریاست محترم فدراسیون تنیس روی میز کشور داشته ایم،ایشان قول همه نوع همکاری را در جهت توسعه رشته پینگ پنگ در استان کرمانشاه را داده اند.

 


 

 

 

 

 

 

 

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *