کرمانشاه میزبان اولین دوره مسابقات تنیس روی میز تور ایرانی نوجوانان و جوانان دختر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه
اولین دوره مسابقات تنیس روی میز تور ایرانی ،نوجوانان و جوانان دختر کشور با حضور ۱۵۵ بازیکن ، ۴۰ مربی و ۳۰ داور از ۲۳ استان کشور ، که نام ۷ داور کرمانشاهی نیز به چشم میخورد. در سالن موسسه آموزش پژوهشی غرب واقع در روبرو میدان تر بار ، نرسیده به میدان شهدا شهر کرمانشاه در حال برگزاریست .
این رقابتها به مدت ۴ روز در دو نوبت صبح و عصر از مورخ ۲۴ لغایت ۲۷ مرداد ماه سال ۱۳۹۶ با ۸ میز انجام خواهد شد.
مسابقات باسرداوری خانم پوران رحیمی و کمک سرداور فهیمه امیریان اصالتا کرمانشاهی ، نسیبه هروی از تهران ، داوران کرمانشاهی حاضر در مسابقات : گلناز سلیمی داور بین المللی ، فلورا یارمرادی درجه ملی ، نسرین ولیدی داور ملی ، پروانه کرمی درجه یک ، خدیجه پایدارمهر درجه ۲ ، نداجهانی نیا درجه ۲ و سمیرا مرادی درجه ۲ قضاوت این مسابقات را برعهد دارند.
پوران رحیمی نماینده فدراسیون و سر داور مسابقات گفت : از نظر تعداد شرکت کننده و نظم و انظباط  یکی از بی سابقه ترین و بهترین مسابقاتی است که تا به حال برگزار شده،
وی افزود : این محقق نمیشد مگر با تلاش و کوشش کادر اجرایی هیات تنیس روی میز استان کرمانشاه که جای تشکر و قدردانی از این عزیزان را دارم یه خدا قوت و دست مریزاد ویژه به آقای شهنام اردلان ریاست هیات پینگ پنگ استان که چنین مسابقاتی رو به این زیبایی برگزار نموده اند.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *