کرمانشاه میزبان لیگ تریال کشور شد

به گزارش روابط عمومی هیئت دوچرخه سواری استان کرمانشاه در میزبانی مسابقات لیگ مرحله اول تریال کشور که با نام گرامیداشت شهدای مدافع حرم استان کرمانشاه در اسفند ماه ۹۵ برگزار گردید حدود ۴۰ نفر در ۱۲ تیم از سراسر کشور شرکت نمودند.
جلال عزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان گفت‌; هیئت استان کرمانشاه در این رقابتهای کشوری دو تیم را معرفی کرد.
وی افزود در بخش برنامه های جانبی فرهنگی این مسابقات که در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا س برگزار گردید.
به همین مناسبت تمامی ورزشکاران به همراه مسئولین فدراسیون و هیئت استان با ادای احترام و میثاق باشهداء به مزار شهدای مدافع حرم رفتند.
و در آنجا با خانواده های شهدا دیدار نمودند و خاطرات شهدا را از زبان آنان شنیدند.
عزیزی افزود این مسابقات لیگ کشوری با همکاری اداره کل ورزش استان.اداره ورزش شهرستان. هیئت اسکیت. جهاد نصر.خدمات شهری شهرداری.اداره راه و ترابری.اداره امور مالیاتی استان.اداره کل کتابخانه های عمومی استان کرمانشاه. هیئت داوران محترم فدراسیون. بخصوص اسپانسری شرکت بسته بندی آبزیان آرتمیته به خوبی و در سطح بالایی برگزار گردید.
وی بیان نمود دور مقدماتی مسابقات راس ساعت ۱۰ صبح روز سیزدهم اسفند ماه با نواختن سرود جمهوری اسلامی ایران وتلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط مجری و مداح اهل بیت جناب آقای زمانی صورت گرفت.
سپس استارت مسابقه توسط داوران زده شد. در پایان مرحله مقدماتی نفرات برتر این مرحله معرفی گردید که ۱۲ نفر در کلاس دوچرخه ۲۰ و در کلاس ۲۶ شش نفر به مرحله فینال راه یافتند که کرمانشاه در بین اینها امتیاز قابل توجهی داشت.
در روز دوم مسابقات مرحله فینال که مسیرها در سطح بالایی توسط کمیته فنی تریال فدراسیون طراحی شده بود دوچرخه سواران در این مرحله سخت و نفس گیر برای کسب مقام برتری رقابت نمودند و در نهایت نفرات و تیم های برتر معرفی شدند.
در اینجا تیم الف کرمانشاه با کسب مقام اول کلاس ۲۰ توانست مزد زحمات خود را با عنوان قهرمانی لیگ کشور کسب نماید.
تیم کرمانشاه الف ۲۲۲ امتیاز
تیم خراسان جنوبی ۱۵۶ امتیاز
و تیم رباط کریم ۱۴۶ امتیاز را به عنوان سه تیم برتر کسب نمودند.
در پایان کمیسیون ورزش شهرداری به سه تیم برتر کشور یک دست لباس ورزشی و شرکت عطر هلنسا پک عطر و ادکلن هدیه دادند که جای تقدیر دارد.
طبق گفتگو با رئیس کمیته تریال فدراسیون جناب آقای نوروزیان و دبیر کمیته داوران جناب آقای رنجبران داشته ایم این مسابقات را در حد بسیار عالی دانسته و آرزو نمودند مسئولین استانی بیشتر به این رشته جذاب برای جوانان توجه نمایند و ایشان در جهت رشدو توسعه این رشته در استان و هرگونه همکاری اعلام آمادگی نمودند.
جلال عزیزی رئیس هیئت دوچرخه سواری استان با ابراز خرسندی از پایان خوب این مسابقات گفت تمام تلاش و کوشش خود را برای رشد و توسعه تمامی رشته های دوچرخه سواری در استان و فرهنگ سازی آن در تمامی سطوح به کار می گیرم.
به یقین توسعه دوچرخه سواری در کرمانشاه تلاش مضاعفی را توسط مسئولین استان می طلبد.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *