کرمانشاه میزبان مسابقات جام جهانی کشتی سال ۲۰۱۷ شد

به گزارش: روابط عمومی ورزش و جوانان شهر کرمانشاه

میزبانی یکی از مهم ترین رخدادهای جهانی کشتی به کرمانشاه رسید .

بعد از مسابقات المپیک و جهانی ، مسابقات جام جهانی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . این مسابقات به صورت تیم به تیم با حضور ۱۰ تیم برتر دنیا هر سال در یکی .ازکشورهایی که درخواست میزبانی می کنند برگزار می شود

که میزبانی مسابقات سال ۲۰۱۷ به ایران رسید و سرانجام فدراسیون کشتی کشورمان با درخواست میزبانی کرمانشاهی ها موافقت کردو این مسابقات در شهر تاریخی .کرمانشاه برگزار خواهد شد

در همین جا باید از زحمات دکتر رازانی استاندار کرمانشاه، صابر رحیمی سرپرست اداره ورزش و جوانان استان و محمدحسین محبی رئیس هیات کشتی استان کرمانشاه و مصطفی باباملکی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کرمانشاه که از این میزبانی حمایت کردند تشکر نماییم .

امیدواریم بتوانیم از این فرصت برای شناساندن فرهنگ و استان کرمانشاه به کشورهای شرکت کننده به بهترین شکل ممکن استفاده نماییم .

لازم به ذکر است مسابقات سال ۲۰۱۶ در خرداد ماه امسال درشهر لوس آنجلس آمریکا برگزار شد

مسابقات جام جهانی کشتی آزاد روز جمعه ۲۹ بهمن سال ۹۵ در سالن ۶ هزار نفری حضرت امام (ره)شهر کرمانشاه و با حضورهشت یا ۱۰ تیم برتر جهان برگزار می شود.

تیم های شرکت کننده روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن به تدریج وارد کرمانشاه می شوند و مراسم وزن کشی نیز عصر روز ۲۸ بهمن برگزار خواهد شد.

ایران، آمریکا،روسیه، گرجستان، ترکیه، اوکراین، آذربایجان و کوبا هشت تیم اول کشتی جهان را تشکیل می دهند و رقابت های جام جهانی نیز احتمالا با حضور همین تیم.ها برگزارخواهد شد

مسابقات جام جهانی کشتی یک روزه بوده و از صبح تا شامگاه جمعه ۲۹ بهمن به طول می انجامد

با توجه به اهمیت این رقابت ها مطمئناً شاهد حضور برترین کشتی گیران دنیا که دارای عنوان در رقابت های المپیک و جهان هستند،خواهیم بود.

بزرگترین کانال رسمی خبرهای ورزشی شهر کرمانشاه کلیک نماید

 

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *